Türkiye’den Rusya’ya kara taşımacılığı yapmak için kullanılabilecek ana güzergahlar şunlardır:

  1. Türkiye – Gürcistan – Rusya: Bu güzergah, Doğu Karadeniz bölgesindeki Türkiye’nin Batum limanı veya Sarpi sınır kapısından Gürcistan’a girilerek Tiflis ve ardından Rusya’ya geçilerek kullanılabilir. Bu güzergah, Türkiye’den Rusya’ya en yakın olanıdır.
  2. Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Ukrayna – Rusya: Bu güzergah, Türkiye’nin Avrupa yakasındaki İstanbul veya Tekirdağ limanından Bulgaristan üzerinden Romanya’ya ve ardından Ukrayna’ya geçerek Rusya’ya ulaşılabilir. Bu güzergah, Karadeniz’in kuzeyindeki Türkiye’den Rusya’ya yapılan kara taşımacılığı için kullanılabilir.
  3. Türkiye – İran – Azerbaycan – Rusya: Bu güzergah, Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesindeki Erzurum, Kars veya Iğdır’dan İran sınırına geçilerek Tebriz ve ardından Azerbaycan’a geçerek Rusya’ya gidilir. Bu güzergah, Türkiye’den Rusya’ya alternatif bir güzergahtır.
  4. Türkiye – Gürcistan – Azerbaycan – Rusya: Bu güzergah, Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesindeki Erzurum, Kars veya Iğdır’dan Gürcistan sınırına geçilerek Tiflis ve ardından Azerbaycan’a geçilerek Rusya’ya gidilir. Bu güzergah, Türkiye’den Rusya’ya alternatif bir güzergahtır.

Bu güzergahlar, Türkiye’den Rusya’ya yapılan kara taşımacılığı için en popüler olanlardır. Ancak, güzergah seçimi, taşınacak yükün türüne, hedefe varış süresine, maliyetlere ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Etiketler

Firma Hakkında

2008 yılından beri Dünya’yı taşıdık

İletişim

Adres
Fuat Edip Baksi Mh. 1656 sk. No:3 D:8 Bayraklı İzmir

0090 530 340 2045
0090 530 340 7745

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cumartesi: 9:00 –18:00

Son yorumlar
    Arşivler
    Kategoriler